Mail Catcher (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Settings
fr: Paramètres

en: Mail
fr: Courriel

en: To
fr: À

en: Filter
fr: Filtrer

en: Send
fr: Envoyer

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Recipient e-mail address
fr: Adresse de courriel du destinataire

en: Send test mail
fr: Envoyer le courriel de test

en: Filter results
fr: Filtrer les résultats
