Mail Catcher (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Send
gu: મોકલો
