Mail Catcher (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Mail
hr: E-pošta

en: To
hr: Za

en: Filter
hr: Pročisti

en: Send
hr: Pošalji

en: Recipient
hr: Primatelj
