Mail Catcher (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Mail
hy: Փոստ

en: To
hy: Ում

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող
