Mail Catcher (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Settings
is: Stillingar

en: Mail
is: Póstur

en: To
is: Til

en: Filter
is: Sía

en: Send
is: Senda

en: Recipient
is: Viðtakandi
