Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: Date
ja: 日付

en: Settings
ja: 設定

en: Mail
ja: メール

en: To
ja: 宛先

en: Filter
ja: フィルター

en: Send
ja: 送信

en: Recipient
ja: 受信者

en: Recipient e-mail address
ja: 受信者メールアドレス
