Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: To
ka: მიმღები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Recipient
ka: მიმღები
