Mail Catcher (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: To
kk: Қайда

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
