Mail Catcher (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Body
km: តួ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Filter
km: តម្រង

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល
