Mail Catcher (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: To
lv: Kam

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Send
lv: Sūtīt

en: Recipient
lv: Saņēmējs
