Mail Catcher (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Mail
mr: ईमेल

en: To
mr: प्रति:

en: Filter
mr: गाळणी

en: Send
mr: पाठवा
