Mail Catcher (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
