Mail Catcher (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Definições

en: Mail
pt: Correio

en: To
pt: Para

en: Filter
pt: Filtro

en: Recipient
pt: Destinatário
