Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Mail
ru: Почта

en: To
ru: Кому

en: Filter
ru: Фильтр

en: Send
ru: Отправить

en: Recipient
ru: Получатель

en: View table
ru: Просмотр таблицы

en: Recipient e-mail address
ru: E-Mail адрес получателя

en: Filter results
ru: Фильтровать результаты
