Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Date
ta: தேதி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: To
ta: பெறுநர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Recipient
ta: பெறுநர்
