Mail Catcher (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Mail
te: మెయిల్

en: To
te: ఎవరికి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Send
te: పంపించు
