Mail Catcher (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Mail
vi: Thư

en: To
vi: Đến

en: Filter
vi: Lọc

en: Send
vi: Gửi

en: Recipient
vi: Người nhận
