Mailchimp (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Unsubscribe
pt: Cancelar subscrição

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Thank you, you have been successfully subscribed.
pt: Obrigado, você foi inscrito com sucesso.

en: We were unable to subscribe you at this time. Please try again later.
pt: Não foi possível inscrever você neste momento. Por favor, tente novamente mais tarde.

en: Thank you, you have been successfully unsubscribed.
pt: Obrigado, você saiu da lista de subscrição com sucesso.

en: We were unable to unsubscribe you at this time. Please try again later.
pt: Não foi possível cancelar a sua subscrição neste momento. Por favor, tente novamente mais tarde.

en: Updated !count records in MailChimp
pt: Atualizados os registos !count em MailChimp

en: Newsletter Subscription
pt: Subscrição de Newsletter

en: Newsletter Unsubscribe
pt: Anular Subscrição da Newsletter

en: Please enter your email address.
pt: Por favor introduza endereço de email.

en: Subscribe to @title
pt: Subscrever @title
