MailChimp (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Roles
sv: Roller

en: Newsletters
sv: Nyhetsbrev

en: Newsletter Subscription
sv: Prenumeration på nyhetsbrev

en: Sign Up!
sv: Anmäl!

en: save settings
sv: spara inställningar

en: Newsletter Subscriptions
sv: Prenumerationer på nyhetsbrev

en: Subscribe to @title
sv: Prenumerera på @title
