Mailchimp (7.x-2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre
