MailChimp (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Input format
nn: Inndataformat

en: Filter
nn: Filtrer

en: Optional
nn: Valfri

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Hour
nn: Time

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege
