MailChimp (7.x-2.0-rc1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Filter
mg: Sivana

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.
