MailChimp (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Edit
cy: Golygu

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Optional
cy: Dewisol

en: Hour
cy: Awr

en: No statistics available.
cy: Dim ystadegaethau ar gael.

en: %name has been deleted.
cy: Mae %name wedi cael ei ddileu.
