MailChimp (7.x-2.11) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Roles
jv: Parāgā

en: Send
jv: Kirim

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Key
jv: Kunci

en: %name has been deleted.
jv: %name uwis dibusak.
