Mailchimp (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (49 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Tag
ru: Тег

en: Edit
ru: Редактировать

en: Test
ru: Тест

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Off
ru: Выкл

en: Roles
ru: Роли

en: Input format
ru: Формат ввода

en: Filter
ru: Фильтр

en: Sent
ru: Отправлено

en: Clicks
ru: Клики

en: Optional
ru: Необязательно

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Hour
ru: Час

en: No statistics available.
ru: Статистика отсутствует.

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Type in an address to have a test email sent there.
ru: Введите адрес, на который будет отправлено тестовое письмо.

en: Newsletters
ru: Рассылки

en: Newsletter Subscription
ru: Подписка на рассылку

en: Manage MailChimp Settings.
ru: Управление настройками MailChimp.

en: Require subscribers to Double Opt-in
ru: Требовать двойного подтверждения подписки

en: Show Subscription Options on User Edit Screen
ru: Показать параметры подписки на странице редактирования профиля

en: You have subscribed to %list.
ru: Вы подписались на рассылку %list.

en: You have unsubscribed from %list.
ru: Вы отписались от рассылки %list.

en: Email options
ru: Настройки e-mail

en: Subscribe to the @newsletter newsletter
ru: Подписаться на рассылку @newsletter

en: %name has been deleted.
ru: %name был удален.

en: -- All --
ru: -- Все --

en: Since
ru: Создано

en: administer mailchimp
ru: администрировать  mailchimp

en: Email from address
ru: Электронный адрес отправителя

en: Newsletter Subscriptions
ru: Подписки на рассылку

en: Opens
ru: Откроется

en: You have updated your settings in %list.
ru: Вы обновили свои данные в %list.

en: Subscribe to @title
ru: Подписаться на @title

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Allow for site emails to be sent through MailChimp STS.
ru: Позволяет сайту отправлять электронную почту через MailChimp STS.

en: Bounces
ru: Отказы
