MailChimp (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: From Name
my: ပေးပို့သူ အမည်
