MailChimp (7.x-2.6) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Roles
hr: Uloge

en: Send
hr: Pošalji

en: List type
hr: Tip liste

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Template
hr: Predložak

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Key
hr: Ključ

en: %name has been deleted.
hr: %name je uklonjen.
