MailChimp (7.x-2.6) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Send
sq: Dërgo

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: %name has been deleted.
sq: %name është eleminuar.
