MailChimp (7.x-2.7) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги
