MailChimp (7.x-2.7) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
