MailChimp (7.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enable
bg: активирай

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Send
bg: Изпрати

en: Template
bg: Шаблон

en: Key
bg: Ключ

en: Permissions
bg: Права

en: disable
bg: дезактивирай

en: %name has been deleted.
bg: името %name беше изтрито.
