MailChimp (7.x-3.1) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: enable
ast: activar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Send
ast: Unviar

en: Key
ast: Llave

en: Permissions
ast: Permisos
