MailChimp (7.x-3.1) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: enable
kk: косулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Fields
kk: Өрістер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: %name has been deleted.
kk: %name жойылды.
