Mailchimp (7.x-3.3) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Bundle
ne: पोका
