MailChimp (7.x-3.6) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit
