Mailchimp (7.x-4.1) - en to pl translation catalogue (93 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: enable
pl: włącz

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Country
pl: Państwo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Page URL
pl: URL strony

en: Fields
pl: Pola

en: State
pl: Stan

en: Send
pl: Wyślij

en: Members
pl: Członkowie

en: List type
pl: Typ listy

en: Sent
pl: Wysłano

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Template
pl: Szablon

en: Stats
pl: Statystyki

en: City
pl: Miasto

en: Full
pl: Pełny

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Key
pl: Klucz

en: Lists
pl: Listy

en: Entity
pl: Encja

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: disable
pl: wyłącz

en: Manage MailChimp Settings.
pl: Zarządzaj ustawieniami MailChimp.

en: You have been successfully subscribed.
pl: Zostałeś zapisany na listę subskrybentów.

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Campaign
pl: Kampania

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Save as draft
pl: Zapisz jako szkic

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Subscription form
pl: Formularz subskrypcji

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: %name has been deleted.
pl: Konto %name zostało usunięte.

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Send Test
pl: Test wysyłania

en: Address 1
pl: Adres

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: administer mailchimp
pl: zarządzaj mailchimp

en: Send time
pl: Data wysłania

en: Interest Groups
pl: Grupy zainteresowań

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: MailChimp email service integration.
pl: Usługa integracji maili MailChimp.

en: MailChimp List
pl: Lista MailChimp

en: Merge Fields
pl: Scal pola

en: MailChimp Lists
pl: Listy MailChimp

en: Manage and integrate MailChimp lists.
pl: Zarządzaj i integruj listy MailChimp.

en: Emails sent
pl: Wysłane emaile

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Date & Time
pl: Data & czas

en: MailChimp Campaigns
pl: Kampanie MailChimp

en: MailChimp list
pl: Lista MailChimp

en: Delete campaign
pl: Usuń kampanię

en: Preview content
pl: Podejrzyj zawartość

en: Campaign %name has been deleted.
pl: Kampania %name została usunięta.

en: Are you sure you want to send %name?
pl: Na pewno chcesz wysłać %name?

en: Send campaign
pl: Wyślij kampanię

en: Campaign %name has been sent.
pl: Kampania %name została wysłana.

en: MailChimp Campaign
pl: Kampania MailChimp

en: View Archive
pl: Zobacz archiwum

en: MailChimp template
pl: Szablon MailChimp

en: MailChimp Campaign filter
pl: Filtr kampanii MailChimp

en: MailChimp campaign %name has been sent.
pl: Kampania MailChimp %name została wysłana.

en: MailChimp campaign %cid was deleted.
pl: Kampania MailChimp %cid została usunięta.

en: Manage MailChimp Campaigns.
pl: Zarządzaj kampaniami MailChimp.

en: Add a Campaign
pl: Dodaj kampanię

en: Add a new MailChimp campaign.
pl: Dodaj nową kampanię MailChimp.

en: Edit a MailChimp campaign.
pl: Edytuj kampanię MailChimp.

en: Refresh lists from MailChimp
pl: Odśwież listy z MailChimp

en: MailChimp Activity
pl: Aktywność MailChimp
