Mailchimp (7.x-4.11) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: enable
eo: ŝaltu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Send
eo: Sendu

en: City
eo: Urbo

en: Full
eo: Kompleta

en: Permissions
eo: Permesoj

en: disable
eo: malŝalti

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: %name has been deleted.
eo: %name estas forigita.

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Address 1
eo: Adreso 1
