Mailchimp (7.x-4.12) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: enable
is: virkja

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Yvirskrift

en: disabled
is: óvirkjað

en: Cancel
is: Avlýs

en: Subscribe
is: Tekna hald

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Field
is: Rein

en: Save
is: Goym

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Permissions
is: Rættindi

en: disable
is: óvirkja

en: %name has been deleted.
is: Strikað: %name.
