MailChimp (7.x-4.4) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: enable
be: уключыць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Fields
be: Палі

en: Send
be: Адаслаць

en: Template
be: Шаблон

en: Key
be: Ключ

en: Entity
be: Сутнасць

en: Permissions
be: Правы

en: disable
be: адключыць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: %name has been deleted.
be: %name быў выдалены
