MailChimp (7.x-4.4) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: enable
km: បើក

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Key
km: សំខាន់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: disable
km: បិទ

en: %name has been deleted.
km: %name ត្រូវ​បាន​លុប ។
