Mailchimp (7.x-4.6) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enable
eu: gaitu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Fields
eu: Eremuak

en: State
eu: Egoera

en: Send
eu: Bidali

en: Members
eu: Kideak

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Full
eu: Osoa

en: Key
eu: Giltza

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Permissions
eu: Baimenak

en: disable
eu: ezgaitu

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: %name has been deleted.
eu: %name ezabatua izan da.

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
