Mailchimp (7.x-4.6) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enable
lt: įjungti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: State
lt: Etapas

en: Send
lt: Siųsti

en: Members
lt: Nariai

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Template
lt: Šablonas

en: City
lt: Miestas

en: Full
lt: Pilnas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Key
lt: Raktas

en: Entity
lt: Esybė

en: Permissions
lt: Leidimai

en: disable
lt: išjungti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Subscription form
lt: Prenumeravimo forma

en: %name has been deleted.
lt: %name buvo pašalintas.

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1
