MailChimp (7.x-4.8) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Title
af: Titel

en: enable
af: aktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Country
af: Land

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Send
af: Stuur

en: Permissions
af: Regte

en: disable
af: deaktiveer

en: %name has been deleted.
af: %name is geskrap.
