Mailchimp (7.x-4.8) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enable
he: אפשר

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Fields
he: שדות

en: State
he: מצב

en: Send
he: שלח

en: Members
he: חברים

en: List type
he: סוג רשימה

en: Sent
he: נשלח

en: Clicks
he: הקלקות

en: City
he: עיר

en: Full
he: מלא

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Key
he: מפתח

en: Lists
he: רשימות

en: Entity
he: יישות

en: Permissions
he: הרשאות

en: disable
he: השבתה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Subscription form
he: טופס רשימות תפוצה

en: %name has been deleted.
he: %name נמחק.

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1
