MailChimp (7.x-5.0) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Country
el: Χώρα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Fields
el: Πεδία

en: State
el: Κατάσταση

en: Send
el: Αποστολή

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: City
el: Πόλη

en: Full
el: Πλήρες

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Key
el: Κλειδί

en: Lists
el: Λίστες

en: Entity
el: Οντότητα

en: Permissions
el: Άδειες

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: From Name
el: Όνομα αποστολέα

en: You have been successfully subscribed.
el: Έχετε επιτυχώς γραφτεί στην λίστα συνδρομητών.

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: %name has been deleted.
el: Ο/Η %name διαγράφηκε.
