Mailchimp (7.x-5.0) - en to hu translation catalogue (178 entries)

en: Title
hu: Cím

en: enable
hu: engedélyezés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Country
hu: Ország

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Fields
hu: Mezők

en: State
hu: Állapot

en: Send
hu: Küldés

en: Members
hu: Tagok

en: List type
hu: Lista típusa

en: Sent
hu: Elküldve

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Template
hu: Sablon

en: Stats
hu: Statisztika

en: City
hu: Város

en: Full
hu: Teljes

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Key
hu: Kulcs

en: Lists
hu: Listák

en: Entity
hu: Entitás

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: disable
hu: letiltás

en: From Name
hu: Feladó neve

en: Manage MailChimp Settings.
hu: MailChimp beállítások kezelése.

en: Require subscribers to Double Opt-in
hu: Dupla feliratkozás szükséges (Double Opt-in)

en: New subscribers will be sent a link with an email they must follow to confirm their subscription.
hu: Az új feliratkozók e-mailben kapnak egy hivatkozást, amire kattintva erősíthetik meg a feliratkozási szándékukat.

en: You have been successfully subscribed.
hu: A feliratkozás sikerült.

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: Campaign
hu: Kampány

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Save as draft
hu: Mentés piszkozatként

en: Batch processing
hu: Kötegelt feldolgozás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Subscription form
hu: Feliratkozási űrlap

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: %name has been deleted.
hu: %name törlése megtörtént.

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: administer mailchimp
hu: MailChimp adminisztrációja

en: Send time
hu: Küldési idő

en: From Email
hu: Feladó e-mail címe

en: The API key for your MailChimp account. Get or generate a valid API key at your !apilink.
hu: A MailChimp fiókhoz tartozó API kulcs. Be kell szerezni vagy generálni egy érvényes API kulcsot: !apilink.

en: MailChimp API Dashboard
hu: MailChimp API irányítópult

en: Batch limit
hu: Kötegkorlát

en: Mailchimp Subscription Form: @name
hu: MailChimp feliratkozási űrlap: @name

en: Interest Groups
hu: Érdeklődési csoportok

en: Batch Update
hu: Kötegelt frissítés

en: Subscription Settings
hu: Feliratkozási beállítások

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: MailChimp email service integration.
hu: MailChimp emailküldő szolgáltatás integrációja.

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés

en: @email was subscribed to list @list.
hu: @email e-mail cím feliratkoztatva @list listára.

en: MailChimp List
hu: MailChimp lista

en: Retrieving merge fields for this list.
hu: Beillesztendő mezők beolvasása ehhez a listához.

en: Merge Fields
hu: Mezők beillesztése

en: Include interest groups on subscription form.
hu: Érdeklődési csoportok megjelenítése a feliratkozási űrlapokon.

en: MailChimp Lists
hu: MailChimp listák

en: Manage and integrate MailChimp lists.
hu: MailChimp listák kezelése és beépítése.

en: MailChimp webhooks endpoint
hu: <em>MailChimp</em> webhurkok végpontja

en: Emails sent
hu: Az e-mailek elküldve.

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Unique opens
hu: Egyedi megnyitások

en: Date & Time
hu: Dátum és időpont

en: A unique machine-readable name for this list. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név ehhez a listához. Csak kisbetűket, számokat és alulvonásokat tartalmazhat.

en: MailChimp Campaigns
hu: MailChimp kampányok

en: MailChimp list
hu: MailChimp lista

en: Campaign content preview
hu: Kampánytartalom előnézet

en: Delete campaign
hu: Kampány törlése

en: Confirmation Message
hu: Megerősítő üzenet

en: An internal name to use for this campaign. By default, the campaign subject will be used.
hu: Egy belső név a kampány használatához. Alapértelmezettként a kampány tárgya lesz felhasználva.

en: Select the list this campaign should be sent to.
hu: Ki kell választani azt a listát, amelyre ezt a kampányt küldeni kell.

en: the From: email address for your campaign message.
hu: a <em>Feladó:</em> (angolul „From:”) e-mail cím a kampányüzenethez.

en: the From: name for your campaign message (not an email address)
hu: a <em>Feladó</em> (angolul „From:”) személyneve (nem e-mail címe) a kampányüzenethez.

en: Select a MailChimp user template to use. Due to a limitation in the API, only templates that do not contain repeating sections are available. If empty, the default template will be applied.
hu: Ki kell választani a használandó MailChimp felhasználói sablont. Az API korlátozása miatt csak olyan sablonok elérhetőek, amelyek nem tartalmaznak ismétlődő szakaszokat. Üresen hagyva az alapértelmezett sablon lesz használva.

en: Content sections
hu: Tartalomszakaszok

en: The HTML content or, if a template is selected, the content for each section.
hu: A HTML-tartalom, vagy ha egy sablon van kiválasztva, akkor a tartalom minden egyes szakaszhoz.

en: The HTML content of the campaign.
hu: A kampány HTML-tartalma.

en: Preview content
hu: Tartalom előnézete

en: Please provide a valid From email address.
hu: Érvényes feladó e-mail címet kell megadni.

en: This action will delete both the MailChimp campaign and Drupal entity and cannot be undone.
hu: Ez a művelet egyaránt törli a MailChimp kampányt és a Drupal entitást. A művelet nem vonható vissza.

en: Campaign %name has been deleted.
hu: %name kampány törlése megtörtént.

en: Send campaign
hu: Kampány küldése

en: Campaign %name has been sent.
hu: %name kampány elküldve.

en: MailChimp Campaign
hu: MailChimp kampány

en: Full Campaign
hu: Teljes kampány

en: Administer MailChimp campaigns
hu: MailChimp kampányok kezelése

en: Create and send MailChimp campaigns.
hu: MailChimp kampányok létrehozása és küldése

en: View Archive
hu: Archívum megtekintése

en: MailChimp template
hu: MailChimp sablon

en: MailChimp Campaign filter
hu: MailChimp kampány szűrő

en: Hourly stats for the first 24 hours of the campaign
hu: Óránként frissülő statisztika a kampány első 24 órájában

en: Other campaign metrics
hu: Egyéb kampánymérések

en: MailChimp campaign %name has been sent.
hu: %name MailChimp kampány el lett küldve.

en: MailChimp campaign %cid was deleted.
hu: %cid MailChimp kampány le lett törölve.

en: Manage MailChimp Campaigns.
hu: MailChimp-kampányok kezelése.

en: Add a Campaign
hu: Kampány hozzáadása

en: Add a new MailChimp campaign.
hu: Új MailChimp-kampány hozzáadása.

en: Edit a MailChimp campaign.
hu: MailChimp kampány szerkesztése.

en: Create, send and import MailChimp campaigns.
hu: MailChimp kampányok létrehozása, elküldése és importálása.

en: Refresh lists from MailChimp
hu: Listák frissítése a MailChimpről

en: -- select --
hu: -- kiválasztás --

en: Webhook type @type has been processed.
hu: @type webhuroktípus feldogozva.

en: Drupal entity
hu: Drupal entitás

en: The human-readable name of this activity entity.
hu: A tevékenység emberek által olvasható neve.

en: Select the field which contains the email address
hu: Az email címet tartalmazó mező kiválasztása

en: Save Entity
hu: Entitás mentése

en: MailChimp Activity
hu: MailChimp tevékenység

en: Campaign %name (%cid) was successfully saved.
hu: %name (%cid) kampány sikeresen elmentve

en: Entity Title
hu: Entitáscím

en: Submit Button Label
hu: Elküldés gomb címkéje

en: @email was updated in list @list_id.
hu: @email frissítve lett @list_id listában.

en: Add to MailChimp Lists Segment
hu: Hozzáadás a MailChimp listacsoportokhoz

en: Enable/disable Webhooks
hu: Webhurkok engedélyezése/letiltása

en: Webhook Status
hu: Webhurok állapot

en: Subscription Form
hu: Feliratkozási űrlap

en: Subscription Info
hu: Feliratkozási információk

en: Show Interest Groups
hu: Érdeklődési csoportok megjelenítése

en: Display Interest Groups
hu: Érdeklődési csoportok megjelenítése

en: Hide Interest Groups
hu: Érdeklődési csoportok elrejtése

en: MailChimp Signup
hu: MailChimp feliratkozás

en: MailChimp Signups
hu: MailChimp feliratkozások

en: There was a problem with your newsletter signup to %list.
hu: %list hírlevélre feliratkozás közben némi gond akadt.

en: Signup Forms
hu: Feliratkozási űrlapok

en: Edit a signup form
hu: Feliratkozási űrlap szerkesztése

en: Edit a Signup form.
hu: A feliratkozási űrlap szerkesztése.

en: Delete Signup form
hu: Feliratkozási űrlap törlése

en: Manage MailChimp signup blocks and pages.
hu: A MailChimp feliratkozási blokkok és oldalak kezelése.

en: Display Mode(s)
hu: Megjelenítési módok

en: The title for this signup form.
hu: Ennek a feliratkozó űrlapnak a címe.

en: MailChimp List Selection & Configuration
hu: MailChimp listaválasztás és beállítás

en: List Segment
hu: Listacsoport

en: Insert site content
hu: Webhely tartalom beszúrása

en: <b>For use only with text filters that use the MailChimp Campaign filter</b><br />You can insert an entity of a given type and pick the view mode that will be rendered within this campaign section.
hu: <b>Csak a MailChimp kampány szövegszűrőjével való együttes használatra</b><br />Beszúrható egy adott típusú entitás és kampány szakaszban pedig kiválasztható a megjelenítési módja.

en: Insert entity token
hu: Entitás vezérjel beszúrása

en: Merge variable update failed.
hu: A beillesztendő változó frissítése meghiúsult.

en: clear your list cache
hu: lista gyorsítótár ürítése

en: Subscribed to %list
hu: Feliratkozva %list listára

en: Not subscribed to %list
hu: Nincs feliratkozva %list listára

en: Invalid email configuration.
hu: Érvénytelen e-mail beállítás.

en: To alter this list, use the 'Field Settings' tab
hu: A lista módosításához a „Mező beállítások” fül használható.

en: Administer Mailchimp Signup Entities.
hu: Mailchimp feliratkozások kezelése

en: Access all Mailchimp Signup Pages.
hu: Hozzáférés az összes Mailchimp feliratkozó oldalhoz.

en: This does not effect Signup Blocks: only Pages.
hu: Ez nem érinti a feliratkozási blokkokat, csak az oldalakat.

en: Select which lists to show on your signup form. You can create additional lists at !MailChimp.
hu: Kiválaszthatók a feliratkozási űrlapon megjelenő listák. !MailChimp felületén lehet további listákat létrehozni.

en: Signup form @name has been saved.
hu: @name feliratkozási űrlap elmentve.

en: There has been an error saving your signup form.
hu: Hiba történt a feliratkozási űrlap mentésekor.

en: Page Access
hu: Oldal elérés

en: Please select at least one list to subscribe to.
hu: Feliratkozáshoz ki kell választani legalább egy listát.

en: Please check your email to confirm your subscription
hu: A hírlevélre feliratkozást megerősítő hivatkozás a megadott e-mail címre elküldve.
