Mailchimp (7.x-5.3) - en to gu translation catalogue (35 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: enable
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Send
gu: મોકલો

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: City
gu: શહેર

en: Key
gu: ચાવી

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
