Mailchimp (7.x-5.3) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Send
mn: Илгээх

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
