Mailchimp (7.x-5.7) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enable
sk: povoliť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Fields
sk: Polia

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: Members
sk: Členovia

en: Sent
sk: Poslať

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Template
sk: Šablóna

en: City
sk: Mesto

en: Full
sk: Plný

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Key
sk: Kľúč

en: Entity
sk: Entita

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: disable
sk: vypnúť

en: From Name
sk: Meno odosielateľa

en: You have been successfully subscribed.
sk: Boli ste úspešne prihlásený.

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: %name has been deleted.
sk: Používateľ %name bol odstránený.

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: The exportable status of the entity.
sk: Stav zverejnenia entity.

en: The name of the providing module if the entity has been defined in code.
sk: Názov poskytujúceho modulu, ak bola entita definovaná v kóde.
