MailChimp E-Commerce (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Products
ja: 商品

en: Inventory
ja: インベントリ

en: Product image field
ja: 商品画像フィールド

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
